Cameron MacNeil na hotelu elegancki

Właśnie wróciłem z The Kitchen & Bath Industry Show (krótko KBI) w Chicago. Uwielbiam Chicago w wiosnę – pogoda jest najlepsza, a miasto wygląda świetnie. Zatrzymałem się w hotelu James i byłem bardzo zachwycony. To oszałamiająca przestrzeń, która ma naprawdę świetną atmosferę.

James ma nieco więcej osobowości niż normalny hotel butikowy. Mój pokój był jasny i przestronny. Podobał mi się ciemnobrązowy liścita (w moim pokoju, ale nie pokazano tutaj w tych pokojach) w przeciwieństwie do białych ścian. Było to odpowiednik używania drewna poplamionego espresso z białymi ścianami, ale litera była bardziej przytulna.

Lobby ma wspaniałe dzieła sztuki i fotografii malowideł ściennych nakładanych na ścianę jak tapeta. Eleganckie miejsca do siedzenia wydawały się zachęcające z karmelowymi skórzanymi krzesłami tapicerowanymi, spalonymi pomarańczowymi sofami i miękkim foldem z flowym tkaniną na oknach.

Oto cokolwiek, ale jest to samoogradna restauracja hotelowa. Zwróć uwagę, jak wiązają pomarańczowe sofy w recepcji z tymi oszałamiającymi osłonami stołowymi. Wspaniałe urządzenia oświetleniowe.

Najważniejszym wydarzeniem było dla mnie doprowadzenie do Adler Planetarium w hotelowym samochodach (nie mniej Audi Q7) – wspaniała usługa, jaką zapewniają gościom na krótkie wycieczki po mieście. To była nieoczekiwana uczta, którą z pewnością pokonał taksówkę!

Pracują nad innym hotelem Jamesa w nowojorskim dzielnicy Soho, który otworzy się tego lata – nie mogę się doczekać, aby to sprawdzić, kiedy będzie gotowy.

Aby uzyskać więcej inspirującego projektu hotelu, sprawdź mój vintage Elegant Hotels Blog.

Kredyty fotograficzne: 1-2. James3-5. Cameron MacNeil6-7. James

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.