SMS -cow SMS -a SMS -a programista ogrzewania i termostat

180 GBP PT32-GST z Audon Electronics to programista pomieszczenia i termostat i pozwala kontrolować domowy system grzewczy za pomocą wiadomości tekstowych SMS.

Dostępny w Audon Electronics Ltd, PT32-GST może kontrolować centralny system grzewczy w domu za pomocą telefonu komórkowego z dowolnego miejsca na świecie. Po prostu wyślij wiadomość tekstową, gdy chcesz, aby ogrzewanie się zapadło, odejdź, a nawet zmień punkt zestawu temperatury.

PT32 GSM to programista / termostat, który odbiera wiadomości tekstowe, podobnie jak telefon komórkowy, którego używa do kontrolowania ogrzewania. Działa również jak standardowy programista / timer, z zaprogramowanym czasem / wyłączaniem i temperaturami, które można zmienić ręcznie, ale może również odbierać wiadomości tekstowe z telefonu w celu przełączania między trybami automatycznego i ręcznego, aby włączyć i wyłączać ogrzewanie i zdalnie ustawić wymaganą temperaturę pokojową.

www.audon.co.uk: Inteligentne artykuły ogrzewania domu: nasze fora kontroli ogrzewania

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, podobnie jak my na Facebooku lub subskrybuj nasz kanał RSS. Możesz nawet dostarczyć te wiadomości dostarczane za pośrednictwem poczty elektronicznej, prosto do skrzynki odbiorczej każdego dnia.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.