Styl francuskiego wiejskiego

Właśnie wróciłem z (co szczęśliwie staje się) naszymi corocznymi wakacje Summertime we Francji, a także desperacko staram się trzymać to niechlujne uczucie. Przywróciłem francuski olej z orzechów włoskich, wielką sól morską, a także kilka skarbów z jednego z regionalnych brokantów (rynek antyków), jednak w programie nie można odtworzyć doświadczenia życia na francuskiej wsi – bez względu na to, jak bardzo się staram.

Aby zrozumieć, o czym mówię, oto smak „La Vie en France”, a także zdjęcia naszego wynajmu w południowo -zachodniej części kraju. Właściciel dokładnie odnowił wiek wiejski, a także stodołę, a także wynajmuje, gdy nie mieszka tam latem. Odkrywamy, że wynajęcie domu jest najlepszą opcją – proste z dziećmi, koszt wydajny, gdy pokazywał kumple, a także o wiele bardziej rozwijający się niż hotele.

Nasze obowiązki obejmują dobry obszar kuchenny, a także basen-a także podszyty drzewami prowadzący tak samo, jak dom też nie boli.

Moje własne artystyczne ujęcie pięknego kutego żelaza, które nas powitało.

Nasz pierwszy widok na dom.

Były różne tarasy, a także patio, z których można czerpać widoki.

To był nasz pogląd z tylnej części domu, patrząc na pola rolników, a także wspaniały stary kościół na drodze. Byliśmy otoczeni sadami, słonecznikami, lawendą i krzewami rozmarynowymi.

Wewnątrz zachowaliśmy niesamowite dzięki grubym kamiennym ścianom, gładkim betonowym podłogom oraz zamkniętym oknom. Wszystkie z nich przyniosły nastrojową, ale spokojną wysoką jakość do wnętrza. Rustykalny styl meblingu – ciężkie drewniane stoły, wysokie szafki, a także duże cyny kandelabry – całkowicie w stylu domu. Nawet skórzane krzesła klubowe, a także sofa działały dobrze – duże, wygodne, a także pozwalają sobie z tym poradzić, najlepsze dla mokrych strojów kąpielowych. Rzadkie meble, a także brak bałaganu sprawia, że ​​wypożyczalnia wakacyjna jest bardzo prosta.

W ciągu dnia na zewnątrz był chłodniejszy. Oto zachód słońca, a także widok sadu śliwkowego.

Ogólnie rzecz biorąc, był to taki piękny dom, do którego można uciec. Bądź na bieżąco z moimi kolejnymi wiadomościami na blogu o podróży! Aby uzyskać więcej informacji na temat domu, a także okolic, przejdź na stronę www.lagrivette.com.

Zobacz nasze francuskie wnętrza, aby uzyskać więcej inspiracji.

Kredyty fotograficzne: 1-9. Hilary Smyth

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.