Zapytaj projektanta: przestronne Foyer Fix-up

Q. Chciałbym dodać listwy z obrazkami i być może boazerią do mojego foyer, od podłogi do sufitu drugiego poziomu. Jakiego rozmiaru „pudełka z obrazkami” muszę użyć? Z sufitem 8 ′, jaką wysokość musi być przykuczka boazerska? Jak przejść listwy do wysokiego sufitu okrągłych schodów? Czy muszę pomalować formowanie korony to samo matowe wykończenie co sufit?

– M.T., Markham, Ont. (Aby przesłać własne pytanie, zobacz naszą stronę Ask A Designer ™.)

A. Masz pięknego dużego i otwartego foyer! To świetne miejsce dla powitania gości i może z łatwością stać się kolejnym pokojem w twoim domu. Dodanie szczegółów architektonicznych to inteligentny pomysł; Przyniesie głębokość i charakter w przestrzeni.

Pomiń przykurzenie boazerów i zamiast tego zainstaluj pionowe listwy, aby zaakcentować wysokość sufitu. Będziesz musiał zakrzywił listwy wokół schodów, więc rozejrzyj się do utalentowanego stolarki! Zainstaluj je, aby wszystkie blaty znajdowały się na tej samej płaszczyźnie – wysokości spadną, gdy wchodzą po schodach – a następnie ograniczają je szyną krzesełkową, jak na naszym zdjęciu inspiracji. (Możesz napełnić górną ścianę, układając drugi poziom nad szyną krzesłem.)

Użyj tej samej bieli-jak delikatne białe (518-1) z farb Pittsburgh-na ścianach, stringerach schodowych i młynach, ale obojętne wykończenia dla kontrastu. Wybierz matę na ściany, listwy i uderzenie, a na pół-połysku na podstawie przypodłogowej, wykończeniu i koronie. Następnie pomaluj banister i schodowe bieżące czarne, aby odwoływać się do płytek podłogowych.

Twój foyer może zarządzać czymś większym niż istniejąca konsola. Wypróbuj okrągły stół (patrz zdjęcie inspiracyjne)-Podoba mi się stół jadalny Miraval 48 ″ z Crate & Barrel. Jego kształt jest tradycyjny, ale renderowany w żelazku z lustrzanym topem, ma przewagę przemysłową.

Wsuń dwa oturomany pod stołem, jako łatwe do przyjęcia okonia do zakładania butów. Ottomana 9158-00 z Lee Industries ma świetny długontopowy profil i zawsze można go przenieść do salonu na dodatkowe miejsca do siedzenia.

Rozbij płytkę podłogową wzorzystym dywanem pod stołem. Dywan jodełka West Elm i Chenille Herringbone mają luksusową konsystencję.

Aby zagrać na wysokości sufitu, powieś światło nad stołem. Latarnia Fergus z Currey & Company ma wyrafinowane linie i będzie oferować wpływ bez przytłaczania.

Zobacz o wiele więcej, zapytaj reakcje projektantów. Ponadto prześlij własne pytanie, z instrukcjami z naszej strony zapytania projektant ™.

1. Lantern, Currey & Company. 2. Osmańska, Lee Industries. 3. Tabela, skrzynia i beczka. 4. Dywan, West Elm.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.