Ponad 10 pomysłów na prezenty dla rodzinnego zwierzaka

Podczas gdy ludzie bliscy prawdopodobnie dominują w Twojej liście prezentów, twoi czteronożni kumple również potrzebują miłości. Oto 10 wspaniałych prezentów poniżej 150 USD za miejsce, puszyste i inne zwierzęta w twoim życiu, a także jeden niezwykły wyrzucanie z niesamowitej kanadyjskiej firmy.

Chcesz o wiele więcej inspiracji w prezentacji? Sprawdź naszą galerię 30 stylowych pomysłów na prezenty za 100 USD lub mniej, 15 godnych świątecznych prezentów poniżej 500 USD i 20+ wspaniałych prezentów dla smakoszy za każdy budżet. Pamiętaj, aby sprawdzić w przyszłym tygodniu, aby za 25 USD pomysły na pończochy!

Te przystojne identyfikatory są w dwóch rozmiarach, więc pracują zarówno dla kotów, jak i psów. Wykonane z solidnego mosiądzu, łatwe do grawerowania dla osobistego dotyku.

Źródło: Sprzęt restauracyjny

Produkty: Starone mosiężne tagi i identyfikatory PET, 34–39 USD

Ta kolorowa zabawka dla kota jest znacznie bardziej cywilizowana niż wskaźnik laserowy, jest wykonana z ekologicznego filcu i trwałego skórzanego sznurka.

Źródło: Kochaj twoją bestię

Produkty: Tabby Tassel Tamer, 22 USD

Świąteczny pałąk otrzyma nawet najmniejszy czworonożny kumpel w świątecznym duchu.

Źródło: Petsmart

Produkty: All Living Things Antler Pałąk, 6 USD

Łagodna formuła i ładna lawendowa zapach sprawia, że ​​ten szampon i odżywka jest idealna pobłażanie dla twojego szczeniaka, podczas gdy spritz bez płukania utrzymuje pachnące słodko między kąpielami.

Źródło: Hudson’s Bay

Produkty: Kiehl’s dla twojego psiego szamponu i odżywki, 22 USD, spritz oczyszczający, 17 USD

Pretty fala motyw dodaje morskiego uroku do tej solidnej ceramicznej miski z jedzeniem.

Źródło: Waggo

Produkty: szkicowana fala spożywcza, 22 USD

Wykonany z tektury falistej, ten kręty kota jest dodatkiem do twojej przestrzeni życiowej i jest wyposażony w kocimiętkę, więc Kitty z pewnością też się spodoba.

Źródło: Petsmart

Produkty: Great Choice Cat Scratcher, 35 USD

Całkiem nowa smycz to stylowy sposób na rozpoczęcie Nowego Roku, zwłaszcza gdy ma fajny, barwiony zanurzeniem efektu.

Źródło: Znaleziono moje zwierzę

Produkty: Ombré smycz, 62 USD

Dobrze zachwycone szczenięta zostają nagrodzone wiadrem pełnym zabawek, które obejmuje zabawkę do żucia w kształcie Mikołaja, ciężko noszącą linę i świąteczne piłki tenisowe do gry.

Źródło: Harry Barker

Produkty: kosza na Santa Canine Toy, 112 USD

Odzież wierzchnia przyjazna psom jest w dzisiejszych czasach, ale nic nie jest tak niesamowite jak klasyczny wełniany płaszcz w kultowych paskach zatoki. Fido będzie najlepiej ubranym szczeniakiem w psim parku.

Źródło: Hudson’s Bay

Produkty: Kolekcja HBC Duff Canine Coat, 120 USD

Niezależnie od tego, czy masz jamnik, czy nie, ten uchwyt na miskę jest uroczy – i na tyle ciężki, że nie jest łatwo przechylony. Rozluźnij się na monogramowanej osłonie łóżek dla zwierząt, która jest w trybie modnym Buffalo Check i dwóch rozmiarów, dzięki czemu działa zarówno dla kotów, jak i psów.

Źródło: ceramika stodoła

Produkty: Dachshund Canine BoStojak WL, 122 USD, bawoła złoża z łóżka dla zwierząt, 149 USD

Nie możemy przetrwać tych spektakularnych łóżek dla zwierząt, opracowanych przez butikowe szczenię i zestaw z Toronto. Tak, są drogie, ale uwielbiamy wygląd modowy z połowy wieku, wysoko obrońcy łóżka, podczas gdy jaskini Missy Cat wynosi geometryczny trend, który wciąż jest silny.

Źródło: Pup & Kit

Produkty: Joey High Back Canine Bed, 821 USD, Missy Cat Cave, 1193 USD

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.