Zakupy zlewu łazienkowego

Zlew prysznicowy przeszedł długą drogę od podstawowej białej miski porcelanowej budowniczej. Dostępne w niezliczonych stylach, kształtach i kolorach, zlewozmywaki można znaleźć w dużej różnorodności materiałów, takich jak szkło, beton, marmur, onyks, mozaika, granit, metal, kamień i drewno. Rozważ te elementy podczas zakupów na zlew prysznicowy.

Style montażowe

Zlecenia z rozpowszechnianiem mają obręcz lub wargę, która znajduje się na blacie, są zwykle najtańsze i wiele standardowych stylów.

Zlewozmywaki poduszkowe są coraz bardziej popularne. Mogą być używane we współczesnej lub standardowej przestrzeni i oferować czysty, gotowy wygląd. Zainstalowane pod blatem i zabezpieczone silikonem, umywalki podrzędne najlepiej nadają się do stałych blatów, takich jak granit lub inny kamień, drewno lub stałe powierzchnie, takie jak Corian. Poduszki są znacznie łatwiejsze do czyszczenia niż krople, ponieważ nie ma krawędzi, pod którą brud i brud mogą zbierać.

Kolor zlewu: W razie wątpliwości wybierz biały. Chrupiący i czysty, biały zawsze wygląda elegancko i jest dobrym neutralnym kolorem do odsprzedaży.

Zlewki miski lub blatu znajdują się na blacie próżności i są w wielu różnych kształtach. Długie ceramiczne lub metalowe koryta, szklane miski lub rzeźbione drewniane kwadraty lub prostokąty to tylko niektóre z opcji. Wiele zlewów blatów wymaga albo wylewki, albo kranu montowanego na ścianie lub podwyższonym.

Zlewy zamontowane na ścianie szybko stają się eleganckim i inteligentnym rozwiązaniem oszczędzającym miejsce. W połączeniu z kranem montowanym na ścianie ten konkretny styl jest dobrym wyborem dla kompaktowej łazienki.

Porada kranu: Kup kran od tego samego handlarza, co zlew. Możesz połączyć te dwa w salonie, unikając potencjalnego stylu lub problemów z rozmiarem.

Zlew cokołowy jest popularnym wyborem, szczególnie w miejscu, w którym przestrzeń na próżność nie jest dostępna, lub po prostu dlatego, że projekt pokoju wymaga tego. Przechowywanie może być jednak problemem z ulewą cokołów, więc może być konieczne zrekompensowanie go za pomocą dużych szaf leków, półek, wbudowanego przechowywania w wannie lub szafą na prysznice lub szafie na linie na korytarzu.

Wybór materiału zlewu

Chociaż zazwyczaj znacznie droższe niż standardowa porcelana, umywalki wykonane z niekonwencjonalnych materiałów mogą być spektakularnymi punktami centralnymi w luksusowej łazience lub pomieszczeniu w proszku. Szkło, stal nierdzewna, miedź, żeliwa, kamień i marmur to tylko niektóre z wielu dostępnych materiałów zlewu. Rozważ trwałość, łatwość opieki i ogólną estetykę przy wyborze najlepszego materiału dla Twojej przestrzeni. Koszty mogą trwać od 100 USD za podstawowy statek kupiony w sklepie do 10 000 USD za jedyne w swoim rodzaju umywalkę zaprojektowaną przez rzemieślnika.

Przed zakupem

Zamawiając nowy zlew, pamiętaj o uzyskaniu wszystkich specyfikacji od sprzedawcy wykonawcy, aby upewnić się, że odpowiednia instalacja. Wiele umywalek jest wyposażonych w wyposażone dziury do wylewki i uchwytów, więc podczas zakupu kranu upewnij się, że pasuje on do zlewu (dziury są zazwyczaj od 2 do 4 ”odległości od środka do środka).

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.