Przydatne urządzenie tygodnia: Aeon Aeotec Z-Wave Variety Extender

Częścią atrakcyjności systemu Z-Wave jest jego możliwość „sieci siatki”. Każdy gadżet bezprzewodowy może działać jak nieco repeater, nie otrzymując pakietów, które nie są przeznaczone, jednak je przekazywało, a tym samym zwiększając zakres gadżetu pochodzącego, a także pomaga w przejściu wiadomości.

Jednak w twoim domu nadal mogą istnieć obszary, w których sygnał jest niewiarygodny, a może nawet wcale się nie przechodzi. Extender odmiany AEOTEC z Aeon Labs ma na celu rozwiązanie tego problemu poprzez powtarzanie i wzmacniając sygnał…

Powtarza sygnały bezprzewodowe-Variety Extender robi to, co stwierdza na puszce-odbiera komunikację Z-Wave, a także powtarza ją do innych gadżetów Z-Wave w sieci, zwiększając dokładność sieci.

Wzmacnia sygnały bezprzewodowe-nie tylko przedłużacz różnorodności dokładnie redystrybuuje sygnały Wave Z, ale także je wzmacnia, a także pomaga zwiększyć niezawodność, a także dokładność sieci Z-Wave.

Bit Variety Extender jest kompatybilny z większością gadżetów Z-Wave, takimi jak Fibaro, Vera, Zipato, a także według oceny Amazon, niezawodnie w celu przedłużenia różnorodności centrum SmartThings Samsunga.

Extender odmiany Aeon Aeotec (DSD37-ZWUK) jest oferowany teraz za około 30 £.

Dostępne w Amazon

„Z -Wave Plus Signal Repeater – Aeon Labs”
Zwiększ komunikację sieci Z-Wave, powtarzając, a także wzmacniając sygnały
Kompaktowy rozmiar dla dyskretnej integracji, a także niewielki ślad
Znacznie zwiększyć wysoką jakość sieci bezprzewodowej

Kup na Amazon

aeotec.com

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki / zdjęcia partnerskie z Amazon Product Marketing API

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.