The iPhone 4 – nasze pierwsze wrażenia, świetne, a także słabe

iPhone 4 wylądował w zautomatyzowanym domu dzień późno, ale oto nasza niska na słuchawce po kilku dniach (bawiących się) wyczerpujących testów naukowych w tym przykładowe zdjęcia, a także wideo…

Sprzęt – nowy iPhone czuje się jak pokolenie powyżej swojego poprzednika. Najlepiej po wyjęciu z pudełka wydaje się być skokiem przed nami. Apple stwierdza, że ​​jest najbliżej stylu „starej kamery Leiki”, a metaforę stylu Brauna była już wiele razy dyskutowana. Jest cieńszy oprócz nieco węższego, a także zyskuje kilka gramów, z których wszystkie są solidne, wysokiej jakości wręcz w dłoni. Tylna sytuacja jest teraz szklana oprócz z przodu, a przyciski będą już znane użytkownikom iPhone’a

Apple Insurance twierdzi, że jest to najcieńszy smartfon na świecie z najlepszym ekranem. Nie słyszeliśmy tak dobrze wielu skarg na wysoką jakość starego ekranu iPhone’a. Niemniej jednak przy 960 × 640 nowy ma czterokrotnie piksele poprzedniego genu, a także z 326 pikseli na cal, jest tak ostra jak strona z drukowaniem laserowym. Ponieważ ekran jest teraz związany bezpośrednio z frontem szklanym, podświetlany ekran LED jest naprawdę wyjątkowy. Zajęło to kilka dni, aby uświadomić sobie, co przypomina nam ekran, tak jak na koniec go przybiliśmy. Rozumiesz, gdy patrzysz na manekin w sklepie ze smartfonami, często ma na nim wydrukowaną naklejkę reprezentującą, jak wygląda ekran. Jest zawsze tak chrupiący, jak i piękny, a także zawsze zawiedziony, gdy zobaczysz rzeczywisty ekran. Cóż, tak wygląda oryginalny ekran iPhone’a 4.

Jeśli, podobnie jak my, skakasz z 3G, a nie 3GS, również uzyskasz kompas, a także wybieranie głosu / zarządzanie. Czujnik rozrósł się o jeden z dodaniem wbudowanego żyroskopu, który obiecuje przynieść znacznie bardziej precyzyjne pozycjonowanie przestrzenne, oprócz kilku pomysłowych nowych gier, a także bez wątpienia.

Kamery – nie jest przesadą, aby stwierdzić, że nigdy więcej nie mogę przynieść mojej kompaktowej cyfrowej kamery wideo. Nowa kamera wideo 5MP z tyłu jest fantastyczna. Tap-COCUS działa dobrze, a także zapewnia możliwość tworzenia ograniczonych strzałów głębokości pola, które naprawdę wyglądają, jakby pochodziły z „właściwego” aparatu. Flash LED jest jednak złym substytutem Xenon, jednak w niektórych okolicznościach jest pomocny, zwłaszcza gdy włączony w pełnym wymiarze godzin do nagrywania wideo. W tej notatce kamera wideo rejestruje teraz wideo HD 720p na 30 klatkach na sekundę. Wysoka jakość tego jest niesamowita – zobacz nasz przykładowy film poniżej – niesamowite, że wychodzi z telefonu.

Przykładowe zdjęcia – kliknij, aby uzyskać oryginalne pliki

Nowy front VGA RES z kamerą wideo umożliwia połączenia telefoniczne z nową funkcją „FaceTime” Apple. 4 lata temu miałem front z kamerą wideo na telefonie. Nie wykorzystałem go wtedy tak dobrze, że tak naprawdę nie widzę, aby to było inne. Jego Wi-Fi tylko w 2010 roku-ponieważ Apple nie ma wątpliwości, że nie próbuje przekonać przewoźników, którzy wykorzystanie jeszcze większej przepustowości jest świetnym pomysłem. Chociaż nie jest to nowe, jest to powszechna implementacja Apple, dopracowana, a także dobrze działa z zerową konfiguracją potrzebną od użytkownika.

CPU i bateria – Jedną z naszych preferowanych funkcji nowego telefonu jest coś, czego nigdy nie zobaczysz – jego procesor. Nawet gdy wydają się, że wczesne raporty wskazują na to, że jest nieklokowany w porównaniu z iPadem (który również zasila), iPhone 4 jest wyjątkowo zgrabny. Aplikacje wprowadzane w mgnieniu oka, a na przykład aplikacja kamery wideo wydaje się niezwykle szybka w porównaniu do swojego poprzednika.

Podkład jest dodatkiem do poprawy zasilania A4 zajmującej się funkcjami, również pozwala mu wyczerpać w sklepie elektronowym w jego przypadku, wyrażając znacznie więcej czasu wykonywania pojedynczego opłat. Bateria jest reklamowana jako oferująca 16% ulepszenia. Czas rozmowy wzrasta z 5 do 7 godzin, a także jedną ocenę, którą sprawdziliśmy, stwierdzono, że telefon wykonał 38 godzin za jedną opłatę – dość niespotykane w świecie najnowocześniejszego smartfona. Jest tak dobrze, że najlepiej to zweryfikować (zaktualizujemy tę sekcję, gdy zrozumiemy więcej), jednak zdecydowanie wygląda na to, że żywotność baterii iPhone’a jest znaczącym ulepszeniem, a także jeden na wielu nowych telefonach z Androidem, które doświadczają okropnie w tym obszarze.

iOS4 i wielozadaniowe-nowa wersja 4 systemu operacyjnego Apple Mobile zapewnia pomocne dodatki, takie jak foldery (wreszcie), a także zunifikowana skrzynka odbiorcza z widokiem e-mailem. Niemniej jednak Biggy in iOS4 to wielozadaniowość. Jest to jednak specjalne pseudo-multi-tasing pseudo, nie pozwól nikomu powiedzieć ci innego rodzaju. Stwierdzając, że właśnie tutaj są typowe scenariusze, których osobiście potrzebowałem, aby rozwiązać…

Buforowanie odwiedzających RSS. Wymagam, aby móc rozpocząć mój odwiedzający RSS (Byline) pobierający jego historie, a także powiązane obrazy, a następnie pozostawić to, aby zrobić swoje, podczas gdy ja IntOduce jedna aplikacja – teraz działa w razie potrzeby z iOS4!

Utrzymuj połączenie IRC – Wymagam, aby móc opuścić mojego klienta czatu w sieci Web (pokoje i Colloquy), aby spojrzeć na na przykład e -mail, a następnie wróć bez zakończenia sesji – teraz działa w razie potrzeby z iOS4!

Utrzymuj GPS – Chcę, aby moja aplikacja nawigacyjna (TOMTOM) nadal prowadzi mnie, nawet jeśli dostępna jest telefoniczna rozmowa telefoniczna lub telefoniczna – teraz działa w razie potrzeby z iOS4!

Odtwórz audio online – chcę nadal LSTEN do mojego online w tym tygodniu w aplikacji technicznej (TWIT) transmisji podczas surfowania, a także czytania e -maila – teraz działa w razie potrzeby z iOS4!

Chcę uruchomić Instapaper w tle, a także regularnie rewitalizować jego treść, pobierając najnowsze zapisane historie – to nadal nie działa z iOS4.

Więc 4 na 5, nieźle. Zakładamy, że Apple poszerzy liczbę interfejsów API oferowanych projektantom, a wiele scenariuszy pozostania zostanie zaspokojeni w przyszłości. Reklamowaną zaletą tego rodzaju wielozadaniowości jest poprawa żywotności baterii, a także wydaje się, że tak jest. Telefon ma teraz 512 MB pamięci RAM (podwójnie 3GS, a nawet iPada), który pomaga zachować szybkość natychmiastowej zmiany dla tych „zatrzymanych” aplikacji.

Aplikacja – nowe aplikacje notatki obejmują wersję iPhone’a iBooks (bezpłatny). Teraz możesz pobrać książkę na iPadzie, a także zacząć ją sprawdzać. Następnie zdobądź kilka stron podczas przerwy na lunch na iPhonie, obie maszyny synchronizują Twoją lokalizację – a la Kindle.

Aplikacja iMovie (2,99 GBP) umożliwia zrobienie tego niesamowitego filmu 720p, które nagrałeś, a także najlepiej edytować go przez telefon. Powstałe dane wyjściowe jest dość niesamowite, a może szybko mieć wypolerowane wideo z edytowanych wakacji, a także przesłane bezpośrednio na YouTube, zanim jeszcze pokazasz dom (chociaż będziesz wymagać przeniesienia go do komputera, aby najpierw przenieść go na komputer Prześlij go do YouTube w pełnym 720p Res). Oto szybka próbka wideo zarówno nagranego, jak i edytowana wyłącznie na iPhonie 4 od automatycznego gościa House Paul Gale (kliknij dwukrotnie wideo, aby otworzyć w nowym oknie, a następnie upewnij się, że wyświetl go na pełnym ekranie 720p).

Problem – 4 wprowadził własną debatę opartą na „innowacyjnym projekcie”, który integruje anteny z opaską ze stali nierdzewnej, który działa wokół telefonu. Podczas gdy filmy pojawiły się pokazujące inne telefony, które robią to samo (i pojawił się podobny problem z Nexus One) – wydaje się niesamowite, że Cupertino mógł wydać telefon z taką niezbędną wadą. Byliśmy w stanie to tutaj szybko odtworzyć, a także wygląda tak, jak w obszarach Bad Signal iPhone’a będą musieli odkryć, aby utrzymać telefon w specjalnej metodzie (Pinky Out) lub dodać zderzak lub inną sytuację, aby zaradzić ten problem. Sprawia, że ​​Apple wygląda dość głupio-potrzebuje takiego dodatku do nowego, najnowocześniejszego smartfona, aby mogło poprawnie funkcjonować. Odpowiedź e -mail Steve’a Jobsa – „Po prostu zapobiegaj trzymaniu tego w ten sposób”, również wyglądało na to, aby wyglądać dość crass, gdy patrzysz dokładnie na to, jak go zdążył, a także dokładnie, jak wszystkie ich materiały reklamowe pokazują telefon.

Ceny – Podczas gdy wiele amerykańskich ocen iPhone’a zaokrąglało AT&T jako najbardziej znaczące niekorzystne z telefonem, mamy szczęście wybierać spośród wszystkich głównych przewoźników w Wielkiej Brytanii. Oto kilka pomocnych linków, które pomogą Ci wybrać, która oferta jest dla Ciebie najlepsza.

Przyszłość – kiedy oryginalny iPhone wprowadzony w 2007 roku przyniósł duży rozwój w świecie smartfonów z dnia na dzień. Niemniej jednak nie jest już dekada przed konkurencją. Android jest gorący na swoich uzdrowieniach, a także ma znaczne zalety w porównaniu z iPhonem w niektórych obszarach. Powiadomienia są jednym z najbardziej oczywistych, jednak Android wygrywa również na otwartości, wejściu głosowym, a także całkowicie swobodnej wbudowanej kolejce na kolejność nawigacji Google (czy ta funkcja dotrze do iPhone’a z solidną konkurencją między dwiema firmami teraz ?).

IPhone wciąż wygrywa indywidualne doświadczenie, interfejs użytkownika, żywotność baterii, ekran, wysokiej jakości sprzęt, a także ogromny – jego sklep z aplikacjami. Wybór (zbliżający się do ćwierć miliona aplikacji), a także wysokiej jakości jest całkowicie niezrównany. W mądrym kontekście domu nie ma po prostu alternatywnych, jeśli chcesz najlepiej wyglądających aplikacji, a także najszerszego wyboru własnych sterowania systemem – są one najpierw oferowane, a także często wyłącznie na iPhonie.

Jednak przy 60 gadżetach z Androidem oferowanych obecnie z 21 producentów OEM, a Google ujawniło w zeszłym tygodniu, że 160 000 nowych gadżetów z Androidem jest codziennie uruchamianych, to tylko kwestia czasu, zanim Android wyprzedza iPhone’a w liczbach. W miarę wzrostu zainstalowanej bazy na obu platformach będzie o wiele więcej projektantów.

Zdecydowanie nie wszystko w Androida GArden albo albo. Zrozumienie rośnie, że najfajniejszy telefon z Androidem trwa tylko 5 minut, ponieważ następny nowy, a ulepszony gadżet pojawia się tak szybko. Przynajmniej z iPhonem możesz mieć „najlepsze” przez cały rok. Podobnie najnowsze wiadomości, że aż 1 na 5 aplikacji na Androida może mieć problemy z prywatnością z 1 na 20, że ma możliwość wysyłania wiadomości SMS do liczb stawek premium bez zrozumienia właściciela, jest zmartwieniem.

Ale podoba nam się całkowicie bezpłatne usługi Google – zachowując ostrożność, aby nie zablokować się w ekosystemie MobileMe Apple, zamiast tego preferować kombinację Gmaila, kontaktów Google, Kalendarza Google i Dropbox. Nasze kontakty, a także kalendarze były uruchomione, a także działały na nowym iPhonie – wszystkie synchronizowane nad powietrzem – chwile po skonfigurowaniu naszego konta Gmail. Jeśli kiedykolwiek zdecydujemy się na zmianę platform w przyszłości, będzie to równie proste.

Jedno jest pewne. Podoba nam się konkurencja między iOS i Androidem. Prowadzi rozwój z nigdy wcześniej, a także my, konsumenci, czerpią korzyści.

Wnioski – czy iPhone jest poważnym postępem w stosunku do 3G i 3GS? Zdecydowanie. Sam kamera wideo jest warta aktualizacji. Chociaż ekran jest oszałamiający, może być dla nas mniej znaczący. Jest to szybszy procesor, 512meg pamięci RAM, cieńszy element typu, a także pseudo wielozadaniowości, które wszystkie integrują się, aby dokonać najważniejszego postrzegania tutaj. Jest to tylko mgły nad problemem anteny. Fascynujące będzie dokładnie postrzeganie, w jaki sposób ustanawia się w krainie pozwu zbiorowego.

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, jak my na Facebooku lub zapisz nasz kanał RSS. Możesz nawet dostarczyć te wiadomości przez e -mail, bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej każdego dnia

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.