W prawdziwym czasie, znacznie ponad rok, biorąc pod uwagę, że zacząłem zbierać swoje przemyślenia, a także motywacje do wewnętrznego wystroju domku, który widziałeś w moim ostatnim poście. W tym czasie wzrastaliśmy prawie w każdy weekend, a także po prostu czerpaliśmy przyjemność z ucieczki z miasta – zrozumienie ziemi, a także wchodząc w nasz własny rytm tego, jak wyglądałoby nasze życie naszego domku.

Ponieważ dorastałem, mam wyjątkowo silne koncepcje na temat tego, co moim zdaniem jest kluczowe dla satysfakcjonującego doświadczenia na północy. Dla mnie chodzi o koszty czasu na zewnątrz – zwłaszcza pływanie, wędrówki, siedząc przy ognisku, a także trwając długie spokojne posiłki z przyjaciółmi. Arriz był nowicjuszem, a także dotyczył go świeżymi oczami. Po tyle czasu zanurzonym w środowisku naturalnym oboje zgodziliśmy się, że w naszym stylu domku musi dotyczyć doświadczenia łączenia się z ziemią. Nic eleganckiego ani wielkiego, tylko podstawowe linie, a także wszystkie zainteresowanie widokami.

Arriz ma książki, a także książki szkiców, a także notatki opracowane z procesem mapowania projektu. To są kilka wcześniejszych wersji. Początkowo zorganizowaliśmy się w dwupiętrowym budynku, tak jak widzisz tutaj po lewej stronie. Podobnie jak w ideałku są początki pochyłego dachu, które ostatecznie się osiedliła.

Rysunki po lewej znajdują się na późniejszym etapie, w punkcie, w którym podjęliśmy decyzję o zmniejszeniu szopy poniżej budynku, aby mogła działać jako struktura wsparcia. W idealnym jest wczesny plan piętra tuż przed tym, jak zaczęła się tworzyć koncepcja breezeway między frontem a tylną połową.

Spędziliśmy tyle czasu na stronie, zanim stworzyliśmy budynek (nie wspominając o budowie), że każdy z nas nawiązał z naszą atmosferą, a także wpadł w różne części. Biorąc pod uwagę, że podoba mi się woda, a także ląd, mamy szerokie widoki na wszystko! Jestem bardzo zadowolony z tego, co wykonało doskonałe zadanie z kadrowaniem widoków. Są dziełami sztuki podobnymi do metody, które to okno działa jak gigantyczny obraz w tym domku, który lubię przez jednego z moich ukochanych projektantów, Antony’ego Todda. Nasze panele drewniane są szersze, a także działają poziomo, jednak atramentowy blues, a także biały, z którego skorzystał Todd, będą dla nas także kluczowymi akcentami kolorów.

Oto kopia planu piętra. Budynek od podstaw jest prawdziwą wysokiej klasy, ponieważ możesz zintegrować swoją listę pożądania, podobnie jak pokład Wraparound, prysznic zewnętrzny, a także japońska wanna z hydromasażem (podgrzewana ogniem, bez dysz). Światło jest również naprawdę kluczowe, dlatego odpowiednio stworzyliśmy przestrzenie. Sypialnia stanie się nakrapiane światło, gdy słońce wznosi się rano, a kiedy chcemy zjeść śniadanie, pokład z kuchni będzie w częściowym słońcu – idealny na rozpoczęcie dnia. Główna część dzienna, a także sypialnia, a także sala prysznicowa są oddzielone breakeway, która umożliwia światło, a także powietrze zalanie przestrzeni. Wykorzystaliśmy duże ruchome drzwi stodoły, aby upewnić się, że możesz zostawić cały obszar otwarty jak leśny strych lub wyprodukować osobne przestrzenie dla prywatności. Będzie to dostępne, gdy zostaną goście. Końcową część przestrzeni mieszkalnej można zamknąć za pomocą drzwi, które można stosować na torze, a także w razie potrzeby przekształcić się w przestrzeń gości. Wkładamy tutaj wyjątkowo całe spędzone na zamówienie stado, które będą służyć zarówno jako dodatkowa sofa, jak i łóżko dla dwojga.

Piec drewniany będzie źródłem ogrzewania całego domku w chłodniejszych miesiącach. Jego centralne umieszczenie, a także projekt umożliwiają przepływ powietrza, aby piec ogrzeje całą przestrzeń. Badaliśmy piece drewniane, a także zapytaliśmy wszystkich, o czym myśleli. W końcu podjęliśmy decyzję, że Kanadyjska Regencja Business była najlepszą opcją, aby stać w kanadyjskim zimowym czasie na północy. Nasi dobrzy przyjaciele, a także sąsiedzi nad jeziorem, Dan, a także Diane, również mają regencję (tutaj jest z tyłu). Zmieniliśmy nasze umysły około 500 razy na temat tego, czy musi być pod ścianą, czy w środku pokoju.

Ten wygenerowany komputerowo rysunek pokazuje wysokość frontu. Pomarańczowe „słupy” są drzewami, a także w rzeczywistości, jest o wiele więcej otaczających budynek. Dolna struktura do ideału to szopa, która podwaja wsparcie strukturalne. Wykorzystamy go jako studio, a także do przechowywania narzędzi, a także sprzętu łodzi.

Jest to zbliżenie strony budynku. Na tym zdjęciu widać, że dachowanie jest nieco rozmieszczone. Ten styl zapewnia nam wyższy sufit w środku, a także jest potrzebny do zaoferowania z obciążeniami śniegu. Ma subtelny skok, a także odkąd technika domek od dołu, dachy naprawdę wydaje się mieć wyrafinowaną linię budynku z płaskim dachem w stylu Richarda Neutra-inspirującego projektanta dla nas obu.

Widoki do FeDolina RN z tyłu jest tak samo kluczowa jak widok z przodu na jezioro, jednak widać, że mieszamy solidne ściany ze szklanymi oknami. Arriz wykonał olśniewające zadanie zintegrowania tych dwóch aspektów, aby upewnić się, że wnętrze jest przytulne, ale nadal jest otwarte i przewiewne. Wybraliśmy światło metalowe dachy szwu stojącego, ponieważ pokazuje słońce, a także utrzymuje chłód dom, a także nie wymaga konserwacji. Poświęcenie czasu, aby naprawdę spojrzeć na to, jak chcemy spędzić czas tutaj, a także dokładać zrozumienia ziemi, zanim opracowanie naszych planów doprowadziło do tradycyjnego stylu szopy, który jest piękny.

Sprawdź 3. wujek, gdzie Arriz jest głównym, aby zobaczyć o wiele więcej jego pracy.

Wcześniej zwróciłem uwagę na to, że biorąc pod uwagę, że musieliśmy ją rozwinąć na palach, aby zdobyć płaską platformę, uważamy, że domek jako współczesny domek na drzewie. Rodzaj oksymoronu, jednak odkryłem fascynujące style niemieckiego biznesu o nazwie Baumraum.

Sprawdź blog Arriz, aby uzyskać znacznie więcej na temat budynku, a także stylu domku.

Kredyty fotograficzne: 1-2. Szkice Arriz Hassam, fotografia Sarah Hartill 3. Antony Todd 4. Plan piętra Arriz Hassam 5. Mafco House opublikowane w Elle Design 2005 6-8. Komputerowe renderingi Andy Gearing 9. Baumraum

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.