Nowe ulubione w Ikea

Teraz online mniej niż 10 minut od IKEA. Jest to niezwykle praktyczne w przypadku hancerka po cieszeniu się znanym śniadaniem o wartości 1 USD, które zniknęło z co najmniej dwoma filiżankami kawy Ikea, które uwielbiam. Uderzyłem dziś w sklep i byłem zachwycony tak wieloma nowymi rzeczami. Oto kilka moich ulubionych:

Kto nie lubi stołu Demilune? Arkelstorp (129 USD) obejmuje zieloną, białą lub czarną bazę. Wybieram czarny. Najprawdopodobniej pomalowałbym również górną czerń – zrobienie tego uczyniłoby to nieco mniej kraju, a także o wiele bardziej wszechstronnym. Dostałbym dwa do flankowania kominka lub użycia jednego jako stolika wejściowego.

Ten znany stołek Frosta (20 USD) powrócił. Te wygięte nogi są kultowe. Dowód jako stolik nocny w przestrzeni lub domku dla dzieci, stół do napojów, a nawet po prostu, wiesz, jako stołek! Mam mieszane uczucia na temat prawie neonowego topu. W pewnym sensie pragnę to również naturalne brzozę. Mogę być skłonny do pomalowania górnej bieli.

Ten atrakcyjny liczba polipropylenu, o nazwie Janinge, może szybko pomylić z włoską wersją, która kosztowałaby 10 razy więcej niż znacznik kosztów 69 USD. Jest to możliwe do układania, wygodne, a także (chwała!) Nie wymaga żadnego montażu! Chcę trzy do mojego biura w pracy. (Wygląda na to, że nie jest na stronie internetowej, więc biegnij do swojego regionalnego IKEA, aby sprawdzić zapasy w sytuacji, że został przerwany!)

Większość obręczy w IKEA dotyczy nowego systemu obszaru kuchennego Sektion. Wszystkie kuchnie w sklepach są niedawno zainstalowane, a także funkcjonują nowy system oraz znaczny zakres nowych blatów. Wybrałem wszystkie broszury planowania, a także będę je studiować w weekend. Częściowo odkąd jestem taki kujon, jednak częściowo odkąd jestem w trakcie planowania usług magazynowych dla mojej nowej przestrzeni pralni, a także błota w naszym kraju w Tweed, Ont., A także dla naszej sypialni w naszej mieszkanie miejskie. Powyżej znajdują się moje trzy preferowane style drzwi. Nie mogę stwierdzić, że kiedykolwiek czułem się pociągnięty do ciemnych drewnianych szafek, jednak ciepły odcień czekoladowy, a także cienki zwiększony detal Ekestad. Ten w środku nazywa się Björket, a także jest idealnym profilem Shrisp Shaker. Możesz je pomalować, jednak tak jak ten blond odcień drewniany – wyjątkowo Vincent van Duysen! Oprócz wreszcie, doskonałość tych ostatnich białych drzwi, zwanych Råsdal, jest trudna do złapania strzału iPhone’a. Powierzchnia jest jak biały popiół, więc zobaczysz ziarno drewna z farbą. To takie piękne. Jest o wiele więcej stylów drzwi – wydaje się znacznie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Nowy system kuchenny obejmuje mnóstwo organizatorów, a także dzwonki, a także gwizdy do personalizacji przechowywania. Te dwa przydatne produkty są wyróżniającymi się. Po lewej stronie znajduje się system oświetlenia pod kabiną LED o nazwie Utrusta. Jest tak gładki i wąski, że nawet naprawdę nie wymagasz odniesienia, aby go ukryć. Naprawdę wierzę w zmianę na ten system. Najlepsze jest odległość Ansluta (15 USD), która umożliwia przyciemnienie oświetlenia w kuchni. Z pewnością chcę tego, ponieważ podświetlenie pod kabinetami musi być jasne, gdy pracujesz, jednak dobrze jest przyciemnić go wieczorami, gdy rozrywasz się lub po prostu wpadasz, a także na przekąskę.

Ten duży sprzęt szafki sprawił, że się uśmiechnąłem tak dobrze, jak chciałbym ich gdzieś korzystać! Pokrętła po lewej nazywane są Norrbyn (3,49 USD), a także praktycznie o średnicy 3 ″. Zabawne kolory! Demilune o długości 7-1/2 ″ wyciąga najlepsze, nazywa się Tosterup, a także są dostępne w kolorze białym, a także czerwonym. Wyglądałyby doskonale na dwudrzwiowych szafkach, ponieważ wyglądałyby jak ogromny Polkadot, gdy drzwi są zamknięte.

Okej, jest to niesławne, ale niezwykle pomocne dla tych z was z telewizorami montowanymi na ścianie, którzy albo nie mogą lub nie ukryć ciast za ścianą. Nagluj je w kanale Uppleva o wartości 5 USD, a następnie pomaluj ten sam ten sam kolor jak twoja ściana. Nie tak wielkie jak za ścianą, jednak Gajillion razy znacznie lepiej niż nieestetyczne sznurki.

Bedspread z pewnością przychodzi ze mną dom. Oprócz tego, że wymagam dwóch więcej na domek, który dekoruję. Jest to czysta bawełna, a także jest dostępna w dwóch rozmiarach. Największy to tylko 40 USD. Po prostu rozumiem, że będzie to znacznie lepiej po zmiękczeniu w praniu.

Te elementy nazywane są gorzkągurką. Pochodzą z sekcji ogrodowej, jednak wykorzystałbym sadzarkę (15 USD) w mojej kuchni do zapasu oleju, a także octu, soli, a także szlifierów pieprzu, a także główki czosnku najlepiej przez kuchenkę. Dzban (16 USD) to puszka wodna. Jest tak świetnie wyglądający, że pominąłbym to, a potem być może moja figę z liści skrzypków może dostać wodę, a także mieć szansę walczącej.

Płyta boczna Enigta (3,50 USD) dodałaby nieco dawki sprężyny do mojego zwykłego białego zastawy stołowej, a także czekanie na całkiem sałatkę, aby ją uzupełnić.

WidziećZnacznie bardziej doskonałe koncepcje IKEA w strefie kuchennej zaprojektowanej przez H&H na tegorocznym pokazie w stylu wnętrz.

Kredyty fotograficzne: 1-10. Margot Austin

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.