Top 10: Najlepsze meble do małych przestrzeni

Asystent redaktora projektu Jen Masseau dzieli swoje najlepsze małe meble kosmiczne.

Nie ma powodu, aby niewielka przestrzeń musiała być mało w stylu. Zamiast kupować wersje standardowych utworów „wielkości mieszkań, skup się na znalezieniu meblingu z szczegółami projektu wyciągnięcia i wieloosobowymi funkcjami, które zmaksymalizują ich użyteczność w mniejszej przestrzeni. Kliknij, aby uzyskać niektóre z moich ulubionych mebli do mieszkań i mieszkań.

Dowiedz się, jak dostarczyć mieszkanie, aby zmaksymalizować przestrzeń w telewizji H&H.

Słowa „sofa mieszkalna” zwykle zaszczepią wizje przepełnionych lat, ale nie z tą wersją Jonathana Adlera. Mieszkanie Goldfinger lub sofa mieszkań, ubrana w granatowy aksamit na szczycie polerowanej mosiężnej ramy, przywołuje odważny hollywoodzki urok.

Źródło: Black Rooster wystrój

Produkty: Navy Velvet Apartment lub Sofa Condo, 3200 USD

To minimalistyczne krzesło do jadalni byłyby idealne w domu w scandi-nodernant w sztanglistym mieszkaniu. Zakrzywione blond fotela popiołu i kątowe czarne nogi krzesła scoopu zapewniają silny styl graficzny z przewiewnym stylem, który nie zagraca małej przestrzeni.

Źródło: Elte Mkt

Produkty: Surowe krzesło, 175 USD

Tam, gdzie przestrzeń podłogowa jest ograniczona, rozważ meble, które unoszą się. Półka do przechowywania lusterka na ścianę lustrzaną CB2 ma zaciemnioną powierzchnię lustra i zawiasowy panel przedni, który odwraca się, aby odsłonić kubek wewnętrzny. Zamontuj przy łóżku jako wolny stojak nocny lub połącz kilka obok siebie w jadalni, aby użyć jako kompaktowego kącika baru.

Źródło: CB2

Produkty: pamięć montowana na ścianie lusterka, 399 USD

Czasami, nawet w małej przestrzeni, większy jest w rzeczywistości lepszy. Wypełnienie całej ściany salonu modułowym jednostką, taką jak nowoczesny zestaw mediów z West Elm, tworzy natychmiastowy punkt centralny w salonie i służy jako stojak na multimedia, półkę, przechowywanie i wyświetlacz.

Źródło: West Elm

Produkty: nowoczesny zestaw mediów, 3988 USD

Okrągły stół Mesa Dinette przez niemiecki zespół projektowy 45 kilogramowy może być niewielki, ale jego odważna wygląda o wiele więcej niż makijaż; Matowa czarna marmurowa baza i żelazna podstawa w proszku w bogatej Kelly Green tworzą luksusowe, nowoczesne stwierdzenie.

Źródło: Eq3

Produkty: okrągły stół jadalny Mesa, 1099 USD

Wyeliminuj potrzebę stolików nocnych z podłączoną ramy łóżka. Łóżko panelowe Tristan w Dwell Studio, wykonane z solidnego czarnego twardego drewna orzechowego, ma rozładowany zagłówek i miękkie zaokrąglone zakątki, aby wyglądać na mieszankę nowoczesnego i żeńskiego.

Źródło: Dwell Studio

Produkty: łóżko panelowe Tristan, 4529 USD

Mała kuchnia zwykle korzysta z dodania trzech rzeczy: dużo więcej miejsca, dużo więcej miejsca na przygotowanie i nutę kaprysu. Wózek kuchenny Sheridan Mint przynosi wszystkie trzy. Ten drobny koń roboczy jest ustawiony na castorach manewrowalności i jest zwieńczony ciężkim blokiem rzeźnym Rubberwood. Ponadto zakurzona malowanie mięty jest zarówno świeża, jak i domowa.

Źródło: skrzynia i beczka

Produkty: wózek kuchenny Sheridan Mint, 599 USD

Goście goście na noc, ale nie masz wolnej sypialni? Łóżko sofy Holmsund w IKEA znajduje się w kolorowej kolorystyce różowej inspirowanej kwarcem i zawiera przechowywanie prześcieradeł i koców w bazie.

Źródło: Ikea

Produkty: rozkładana sofa Holmsund, 7 USD99

Stół podciągający Elte Venn jest najlepszym stołem bocznym dla małego salonu – wielopoziomowe powierzchnie pozwalają na schludny i schludny sposób wyświetlania przedmiotów na każdym poziomie, a półprzezroczyste szkło i pewter konstrukcja utrzymuje światło wizualnie.

Źródło: Elte

Produkty: stół podciągający Venn, 745 USD

W przypadku szaf do przechowywania pomyśl pionowo. Zamiast normalnego niskiego, dużego kredensu, wypróbuj wyższą jednostkę o mniejszym stopie. Kudowni Arkelstorp z IKEA ma stałe światło w stałym pomalowanym drewnie i ukrywa cztery półki i szufladę wewnętrzną do zorganizowanego przechowywania. Wysokość jest nadal wystarczająco niska, aby łatwo wyświetlać elementy na górze.

Źródło: Ikea

Produkty: kredens Arkelstorp, 399 USD

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.