Outdoorowe kominki

Od małych przenośnych dołów końcowych do wielkich wbudowanych kominków istnieje wiele rodzajów zewnętrznych wyborów, które oferują atrakcyjność, a także ciepło do zewnętrznych obszarów mieszkalnych.

Metal

Na rynku oferuje się szereg wolnych dołów końcowych. Wiele dołów jest zbudowanych z metalu, a także składa się z miski, która znajduje się na stojaku. Kluczowym czynnikiem jest to, czy metal jest odporny na rdzę, czy też będzie wymagał odmalowania każdego sezonu. Poszukaj miedzi lub odpornych na ogień dołów metalowych; Niektóre zawierają ekrany kopułowe, doskonały dodatek do utrzymywania iskry zawartych, gdy dzieci są w pobliżu. Przed dokonaniem zakupu należy sprawdzić regulamin regionalnych odnoszących się do wykorzystania zewnętrznych ognia w Twojej okolicy.

Glina

Gliniane kominki lub „chimeneasz” są wolnostojącymi na zewnątrz kominków, które oferują o wiele bardziej południowo -zachodni, a także oferowane w różnych rozmiarach. Odmiany metalowe są również oferowane dla wyglądu drewna na zewnątrz.

Złóg

Kamienny kominek to jeszcze jeden wybór, aby dodać ciepło do przestrzeni zewnętrznej. W przypadku trudnego projektu weekendowego opracuj własny kominek: Albo wykop dołu, a także otaczają krawędzie kamieniem, albo dla znacznie bardziej architektonicznego rezultatu, zbierz różne skały (najlepsze są duże płaskie skały), a także bądź własnym masonem.

Pamiętaj, aby wybrać bezpieczny, otwarty obszar do kominka, umożliwiając dużo miejsca w okolicy, a także nad ogniem. Po ustanowieniu obszaru leżą duże, płaskie skały w preferowanym kształcie, a także rozmiar konstrukcji, a także nakładają warstwowe, aż ściany będą wysokie o około 24 cali. Wymagana jest pewna cierpliwość, jednak zdziwienie skał jest fajną pracą, która powoduje piękną, relaksującą metodę, aby czerpać przyjemność z zakończenia na twoim podwórku. Biorąc pod uwagę, że skały są ułożone tylko w stosy, a także nie są przestrzegane przez zaprawę lub zaprawę, potrzebna jest ostrożność podczas korzystania z kominka.

Wbudowany kominek zewnętrzny jest najbardziej długoterminowy, a także drogi do osiągnięcia. Jeśli jednak pozwala na to plan budżetowy, a także obszar, ceglany lub kamienny kominek w ogrodzie lub przy basenie dodaje aspekt życia domku na zewnątrz domu.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.