Zautomatyzowany dom 15. rocznicy Special#6 – Don McAllister, Screencastsonline

2011 widzi zautomatyzowanego domu docierającego do wieku 15 lat. Aby świętować nasze quindecenne (tak, naprawdę) poprosiliśmy dobrych przyjaciół z witryny o obejrzenie Wracając, a także zapewnić nam swoje najważniejsze informacje o automatyzacji domu z ostatniej dekady i pół. W przypadku jeszcze większej trudności poprosiliśmy, aby spojrzeć w przyszłość na to, jakie postępy w ciągu następnych 15 lat zapewnią cyfrową domowość. W szóstej naszej specjalnej serii, znany na świecie podcaster Don McAllister nabiera trudności z badaniem krajobrazu Wise House…

Don McAllister, ScreenCastsonline – Zastosowałem się na stronie zautomatyzowanej domu przez najprawdopodobniej wiele z 15 lat jego istnienia, a także aktywnym członkiem społeczności UKHA. Heck, chodziłem nawet na kilka wydarzeń UKHA w tamtych czasach. Tak więc z moim niezwykłym rodowackim Mark poprosił mnie o napisanie kilku przemyśleń na temat tego, co zmieniło się w ciągu ostatnich 15 lat w przestrzeni HA. W rzeczywistości wiele się zmieniło, jednak znowu nie zmieniło się wiele. Pozwól, że wyjaśnię…

Automatyzacja domowa musi jeszcze włamać się do głównego nurtu, a także w konsekwencji, wciąż jest w niemowlęctwie. Nadal jest to bardzo niszowy obszar rynku dla szefów technologii, a także maniaków urządzeń (których sam się uwzględniam). To naprawdę szkoda, ponieważ HA ma tak wiele do zaoferowania, a nie tylko wzbogacanie naszych codziennych doświadczeń, jednak potencjalnie oszczędzając nam pieniądze, jednocześnie pomagając nam znacznie zmniejszyć zużycie energii. Ponieważ firmy takie jak Google, a także Apple, które teraz zaczynają zainteresować dom i ogólnie elektronikę użytkową, jestem pewien, że zobaczymy ogromne modyfikacje w ciągu najbliższych pięciu lat włamać się na rynek masowy.

W międzyczasie jednym z obszarów, które odnotowały znaczny postęp w ciągu ostatnich kilku lat, jest automatyzacja rozrywki domowej. Patrząc wstecz, kiedy po raz pierwszy myślałem o HA, pamiętam, kiedy wydano pierwsze Xboxy. Były to dość tanie konsole do gier. Jednak, zgodnie z ich wydaniem, „modowy układ” zakończył się dostępnym, umożliwiając przekształcenie Xboxes w niezwykle zdolny odtwarzacz wideo w sieci. To była przyszłość.

Pomimo otwarcia sytuacji, a także zdobyć ręce brudne lutowanie kilku leadów muchowych, a także chip do płyty głównej, chip MOD zmienił Xbox z konsoli Easy Games do potęgi wideo. Przechowuj wszystkie media na serwerze domu, a także uzyskać dostęp do niego z Xbox. Niebo! Jednak znowu, tylko dla techników, a także tych, którzy mają wystarczające, aby zrobić to. Ostatecznie skończyłem z trzema Xboxami, rozsianymi w całym domu, umożliwiając mi niedrogie, a także radosną sieć uzyskanie dostępu do wszystkich moich mediów z całego domu.

Przejdź kilka lat w przyszłość, a także to, co mamy teraz…

Najpierw zastrzeżenie, że kilka lat temu zamieniłem swoją lojalność na Microsoft na Apple, więc dotyczy to fana Apple Fan Apple.

Xboxy już dawno minęły, zastąpione trzema telewizorami Apple TV drugiej generacji. Małe czarne skrzynki wielkości hokeja z łącznością sieciową (zarówno bezprzewodowe, jak i przewodowe), port HDMI, a także port Micro USB. Ciche, małe, a także wyposażone w 8 GB regionalnego pamięci flash. Obecnie Apple TV ma niewiele aplikacji, szczególnie dla tych z nas w Wielkiej Brytanii, jednak łączy się z usługami internetowymi, filmem jabłek, a także do wynajmu telewizyjnego, a także, co ważne, działają w bibliotece regionalnej iTunes (lub bibliotekach) Komputery w sieci regionalnej. Natychmiastowy zysk dostęp do wszystkich filmów, muzyki, a także zdjęć z dowolnego rodzaju Apple TV.

Zapewniają nie tylko dostęp do mediów, ale wszystko można zarządzać od smukłych, ale bezprzewodowo z iPhone’a, iPada lub iPoda Touch. Jednak to dopiero początek…

Dzięki AirPlay mogę doskonale zacząć oglądać film lub inne media na moim iPhonie lub iPadzie, a następnie z kilkoma kranami, wysłać wideo do dowolnego rodzaju telewizji Apple, aby natychmiast zacząć odtwarzać w połączonym telewizorze na dużym ekranie.

Zdumiewający!

Chcesz odtwarzać muzykę Spotify? Pobierz aplikację Spotify na iPhone’a lub iPada, a także wybierz utwór, a następnie wyślij dźwięk do Apple TV za pośrednictwem AirPlay

Chcesz wysłać muzykę do wszystkich telewizorów Apple (i wszelkiego rodzaju innych komputerów w domu z głośnikami)? Pobierz, a także skonfiguruj Alfoil z Rogue Amoeba na dowolnym typu PC lub Mac. Wybierz dowolny rodzaj źródła audio na komputerze, a także wyślij go do dowolnego typu Apple TV lub komputera zainstalowanego z aplikacją całkowicie bezpłatną głośniki powietrza. Wszystko jest zsynchronizowane, a także kontrolowane z komputera. Cały domowy dźwięk za ułamek kosztów konwencjonalnego systemu.

Możesz nawet skonfigurować całkowicie bezpłatną aplikację głośnikową na iPhonie lub iPadzie, a także przesyłać dźwięk do tego gadżetu, gdy chodzisz po domu, oprócz kontrolowania odtwarzania Remotely.

Ale to nie tylko odtwarzanie medialne Apple ma swoje wzroku. Dzięki najnowszemu iPadzie 2 można nawet połączyć gadżet z telewizorem na dużym ekranie za pomocą kabla HDMI, umożliwiając odzwierciedlenie ekranu iPada do ogromnego ekranu telewizora do gier. Projektanci produkują teraz aplikacje, które mogą działać w trybie podwójnym ekranem.

Jednym z takich przykładów jest prawdziwa HD Racing. Po prostu połącz telewizor, a także przeglądaj grę w telewizji, kontrolując grę z iPada. Możesz nawet wyświetlić informacje powiązane z gier, takie jak prędkość, a także torze wyścigowe na samym iPadzie. Chociaż jest to obecnie ograniczone do korzystania z kabla HDMI, Apple właśnie ujawniło bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe nawet 1080p, bezpośrednio z iPada na Apple TV (dostępny jesienią). Otwiera to znaczną różnorodność rozrywki domowej, a także możliwości gry.

To dopiero początek. Kiedy Apple otwiera Apple TV jako platformę, a także umożliwia trzecim projektantom uroczystości tworzenie „aplikacji” dla Apple TV, który rozumie, jakie wydajność dostarczą te gadżety bitowe.

Kolejnym ostatnim stwierdzeniem jest nowa usługa iCloud, mocno zintegrowana z gadżetami mobilnymi jabłek, a także z Apple TV. ICloud obejmuje „fotoczniarstwo”, zdolność do robienia zdjęcia na urządzeniu mobilnym, a także natychmiast przesłania usługi iCloud. Podczas przechowywania w iCloud zdjęcie jest natychmiast oferowane za pośrednictwem innych urządzeń mobilnych, komputera domowego lub Apple TV.

Tylko smak kilku technologii, które mogą wpływać lub pozwolić na automatyzację domu w najbliższej przyszłości.

Screncastsonline.com: youtube.com/screencastsonline: theacscreencastguy.com

Chcieć więcej? – Powinieneś zastosować się do nas na Twitterze, jak my na Facebooku, lub zapisać się na nasz kanał RSS. Możesz nawet otrzymywać te wiadomości dostarczane za pośrednictwem poczty elektronicznej, bezpośrednio do skrzynki odbiorczej każdego dnia.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.